Jak to funguje?

Úniková hra je založená na uzavřeném prostoru, omezeném času a zamčených dveřích. Hráči vstoupí do tématické místnosti (ESC Room nabízí prostředí kanceláře, vězeňské cely, pracovny a fotoateliéru) a mají za úkol do 60 minut najít cestu ven. Místnost obsahuje řadu šifer, hlavolamů a překážek, které soutěžící musí překonat.

Jakou místnost vybrat?

Ve výběru máme čtyři tématicky různé únikové místnosti. Podívejte se na jejich popisy v sekci Únikové hry a vyberte si tu, která vám bude nejvíce vyhovovat. U každé je uvedený nástin příběhu, náročnost a další informace.

Jaký je v ESC Room servis?

Přátelský. Průvodce bude vždy nablízku, aby vám mohl poskytnou nápovědu (způsob nápovědy záleží na tom, v jaké budete místnosti). Pokud místnost nestihnete vyřešit, projde s vámi chybějící hlavolamy a ukáže vám, jak na to. Pokud hned po vás nebude na řadě další skupina, pravděpodobně vám nechá nějakou tu minutu navíc. A bude se na vás usmívat :)

Co takhle teambuilding nebo večírek v ESC Room?

Ale samozřejmě, budeme rádi :) Teambuildingy u nás děláme běžně a to i mimo otevírací dobu. Umíme hry lehce přizpůsobit podle vašich potřeb (například ve finále hry můžete objevit firemní bonus :) ) Večírky loučení se svobodou jsme už také párkrát pořádali, stejně jako oslavy narozenin... máme své klienty rádi a zatím jsme se vždy dohodli k oboustranné spokojenosti. Zavolejte.