Hodnocení uživatelů: 0 / 5

Neaktivní hodnoceníNeaktivní hodnoceníNeaktivní hodnoceníNeaktivní hodnoceníNeaktivní hodnocení

Tento únikový speciál vznikl jako podpora neziskové organizace Tady a teď, která pracuje s dětmi z rodin, zatížených exekucí. Tématem, kterého se úniková hra z části dotýká, je finanční gramotnost. Výjimečnost hry spočívá v její omezené časové platnosti (pouze 5. - 12. listopadu 2018), její délce (1,5 hodiny) a způsobu určení ceny (tentokrát je cena za celou hru). Nejvýraznější je obtížnost hry, která je o něco vyšší, než je v ostatních, stálých únikových místnostech. Čeká vás devět úkolů, z poloviny šifer a z poloviny hlavolamů. Pro absolvování hry potřebujete ve vaší skupině alespoň jedno mobilní zařízení, které se dokáže připojit na WiFi síť (poskytujeme v ESC Room) a disponuje internetovým prohlížečem.

Hodnocení uživatelů: 5 / 5

Aktivní hodnoceníAktivní hodnoceníAktivní hodnoceníAktivní hodnoceníAktivní hodnocení

Protože státní aparát neustále vymýšlí nové a nové způsoby, jak drobným podnikatelům zkomplikovat život (posledním hitem je EET), rozhodli jsme se zcela rezignovat na vlastní prodej vstupenek a svěřit jej profesionálům. Má to pro nás tu výhodu, že nemusíme v budoucnu tenhle nesmyslný systém zavádět, toto břemeno leží na našich prodejcích. Samozřejmě vás neodmítneme, když na nás zazvoníte při vaší cestě kolem, nebo zatelefonujete či napíšete. Níže ale jednoduchý postup, jak si koupit vstupenku:

  • Navštivte portál Vstupenka Plzeň, nebo portál GoOut.
  • Kupte si voucher pro vámi požadovaný počet osob.
  • Otevřete si rezervační systém na našem webu.
  • Vyberte si místnost, datum a čas
  • Zadejte do formuláře číslo voucheru a vaše kontaktní údaje, potvrďte rezervaci.
  • Přijde vám potvrzovací e-mail s odkazem, na který klikněte.
  • Rezervace je hotová, těšíme se na Vaši návštěvu :)

Vstupenka Plzeň má takovou drobnost - na každý voucher píše datum prodeje v podobě, která evokuje datum návštěvy únikové místnosti, nenechte se prosím zmást :) Jediný termín návštěvy je ten, který si vyberete v našem rezervačním systému.