Hodnocení uživatelů: 0 / 5

Neaktivní hodnoceníNeaktivní hodnoceníNeaktivní hodnoceníNeaktivní hodnoceníNeaktivní hodnocení

Kudyznudy.cz - tipy na výlet

Ode dneška nás můžete najít i na portálu kudyznudy.cz. Kliknutím na obrázek přejdete na portál.

Hodnocení uživatelů: 5 / 5

Aktivní hodnoceníAktivní hodnoceníAktivní hodnoceníAktivní hodnoceníAktivní hodnocení

Protože státní aparát neustále vymýšlí nové a nové způsoby, jak drobným podnikatelům zkomplikovat život (posledním hitem je EET), rozhodli jsme se zcela rezignovat na vlastní prodej vstupenek a svěřit jej profesionálům. Má to pro nás tu výhodu, že nemusíme v budoucnu tenhle nesmyslný systém zavádět, toto břemeno leží na našich prodejcích. Samozřejmě vás neodmítneme, když na nás zazvoníte při vaší cestě kolem, nebo zatelefonujete či napíšete. Níže ale jednoduchý postup, jak si koupit vstupenku:

  • Navštivte portál Vstupenka Plzeň, nebo portál GoOut.
  • Kupte si voucher pro vámi požadovaný počet osob.
  • Otevřete si rezervační systém na našem webu.
  • Vyberte si místnost, datum a čas
  • Zadejte do formuláře číslo voucheru a vaše kontaktní údaje, potvrďte rezervaci.
  • Přijde vám potvrzovací e-mail s odkazem, na který klikněte.
  • Rezervace je hotová, těšíme se na Vaši návštěvu :)

Vstupenka Plzeň má takovou drobnost - na každý voucher píše datum prodeje v podobě, která evokuje datum návštěvy únikové místnosti, nenechte se prosím zmást :) Jediný termín návštěvy je ten, který si vyberete v našem rezervačním systému. 

Hodnocení uživatelů: 5 / 5

Aktivní hodnoceníAktivní hodnoceníAktivní hodnoceníAktivní hodnoceníAktivní hodnocení

Je to tak, po MEDEXu jsme lokalizovali do anglického jazyka další místnost - Fotoatelier. Práce to nebyla snadná, protože některé šifry se nedají jen tak přeložit, ale musí se vymyslet prakticky znovu od začátku tak, aby je pochopil i cizinec. No, a když už jsme v tom byli, prošel si faceliftem celý Fotoateliér - Velké fotografie dostaly zasklení, všechny návody nové lamino a první verze mechanických šifer byla nahrazena verzí druhou, na laseru vypalovanou :) Další je na řadě CELA, již brzy :)

Hodnocení uživatelů: 5 / 5

Aktivní hodnoceníAktivní hodnoceníAktivní hodnoceníAktivní hodnoceníAktivní hodnocení

Od 1. listopadu má ESC Room aktualizovaný webový portál. Reflektuje především fakt, že ze dvou únikových místností se nabídka rozšířila na čtyři. Největší novinkou je ale vlastní rezervační systém, který slučuje všechny způsoby, jak pořídit vstupenku. Společnost Plzeňská vstupenka, stejně jako náš druhý prodejní partner, společnost GoOut prodávají od 1. listopadu pouze vouchery. Každý voucher má své unikátní číslo, pod kterým si můžete návštěvu objednat. Protože návštěva každé z našich čtyř místností stojí stejně - 200,- Kč/osoba - nejste nijak limitováni výběrem místnosti už při koupi vstupenky.  Další způsob, jak pořídit vstupenku je dárkový voucher ESC Room.  Stačí napsat na e-mail Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., nebo zavolat na telefonní číslo 725107457 a sdělit, pro koho má být věnování (například "Karlovi k narozeninám" nebo "manželům Líbavým") a voucher vám téměř obratem přijde e-mailem i s platebními informacemi (VS, částka, číslo účtu). Jak tedy postupovat?

1) Kupte si vstupenku na portálu Plzeňská vstupenka, nebo na portálu GoOut, nebo si ji objednejte jako dárkový voucher.
2) Každá vstupenka (je jedno, kde ji koupíte) má unikátní číslo
3) Na našem webu v sekci REZERVACE si vyberte místnost, kterou chcete navštívit (klikněte na její logo), otevře se vám přehledný kalendář s volnými termíny.
4) Vyberte den a čas vaší návštěvy a klikněte na něj, zobrazí se Vám objednávkový formulář.
5) Vyplňte Vaše jméno a kontaktní údaje, vyberte druh vstupenky, kterou jste zakoupili a počet hráčů (ten by měl korespondovat s počtem hráčů na vstupence).
6) Odešlete objednávku a podívejte se do vaší e-mailové schránky, najdete v ní potvrzení rezervace.
7) Ve zvoleném termínu přijďte a bavte se :)

Naše vstupenky a vouchery mají uvedenou dobu platnosti. Je to pro případ, že přijde zemětřesení, povodeň, válka nebo inflace a my budeme muset zavřít. Nemělo by se to stát, ale nikdy nevíte. Je to taková naše pojistka, aby nešla návštěva  vymáhat, i když by z domu v ulici Kardinála Berana zbyly třeba jen trosky. Přesto ale platí následující: dokud máme otevřeno, akceptujeme jakýkoli prodaný poukaz, vstupenku, nebo voucher.